Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Πλούσιο είναι το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων με ποδοσφαιρικούς αγώνες, μεταξύ άλλων, από την ελληνική Σούπερ Λιγκ και τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα.

Αναλυτικά:

Super League

19.00 ΑΕΚ-Λεβαδειακός (ΝοvasportsHD)
19.00 Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιακός (NovasportsHD)
19.00 Πανιώνιος-Παναθηναϊκός (NovasportsHD)
19.00 ΠΑΟΚ-Ξάνθη (NovasportsHD)

LaLiga

13.00 Τζιρόνα-Εσπανιόλ (COSMOTE SPORT8HD)
19.30 Λας Πάλμας-Αλαβές (COSMOTE SPORT2HD)
21.45 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπέτις (COSMOTE SPORT2HD)

Serie A

13.30 Κάλιαρι-Μπολόνια (COSMOTE SPORT2HD)
16.00 Λάτσιο-Σαμπντόρια (COSMOTE SPORT2HD)
16.00 Κιέβο-Ίντερ (COSMOTE SPORT4HD)
21.45 Γιουβέντους-Νάπολι (COSMOTE SPORT1HD)

Bundesliga

16.30 Άουγκσμπουργκ-Μάιντς (COSMOTE SPORT3HD)
19.00 Κολονία-Σάλκε (COSMOTE SPORT3HD)

Premier League

15.30 Άρσεναλ-Γουέστ Χαμ (COSMOTE SPORT1HD)
18.30 Μάντσεστερ Σίτι-Σουόνσι Σίτι (COSMOTE SPORT1HD)

Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

13.30 Μπέτις-Γκραν Κανάρια (COSMOTE SPORT4HD)
19.30 Βαλένθια-Μάλαγα (COSMOTE SPORT7HD)

Τουρνουά Μπιτς Βόλεϊ Xiamen

08.05 Μικρός τελικός αντρών (COSMOTE SPORT8HD)
09.05 Μικρός τελικός γυναικών (COSMOTE SPORT8HD)
10.05 Τελικός γυναικών (COSMOTE SPORT8HD)
11.05 Τελικός αντρών (COSMOTE SPORT8HD)

Τουρνουά Τένις Fed Cup by BNP Paribas: ημιτελικοί

12.00 Αγώνας μονού: Γερμανία-Τσεχία (COSMOTE SPORT7HD)
14.00 Αγώνας μονού: Γερμανία-Τσεχία (COSMOTE SPORT7HD)
16.00 Αγώνας διπλού: Γερμανία-Τσεχία (COSMOTE SPORT7HD)

MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas

17.35 Warm-Up (COSMOTE SPORT5HD)
21.30 Κύριος αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)

Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas

17.05 Warm-Up (COSMOTE SPORT5HD)
20.05 Κύριος αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)

Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas

16.35 Warm-Up (COSMOTE SPORT5HD)
18.45 Κύριος αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)

Επίσης

14.30 Bundesliga 2: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Ίνγκολσταντ (COSMOTE SPORT3HD)
15.00 Red Bull Air Race World Championship (Κάνες) (COSMOTE SPORT8HD)
15.30 Τουρνουά Τένις Rolex Monte-Carlo Masters: τελικός (COSMOTE SPORT6HD)
16.00 Σουηδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Χάκεν-Χάμαρμπι (Novasports2HD)
17.00 FA Cup (ημιτελικός): Τσέλσι-Σαουθάμπτον (Novasports3HD)
17.00 Football League: Απόλλων Πόντου-Άρης (ΕΡΤ3)
22.00 Ligue 1: Μπορντό-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
22.15 Primeira Liga: Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μποαβίστα (COSMOTE SPORT7HD)
22.30 NBA (playoffs): Σαν Αντόνιο Σπερς-Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς (COSMOTE SPORT4HD)

comments powered by Disqus