Οι πίνακες των παραγωγών που θα συμμετέχουν στην λαϊκή αγορά την Δευτέρα 19/10

Οι πίνακες των παραγωγών που θα συμμετέχουν στην λαϊκή αγορά την Δευτέρα 19/10

Επισυνάπτονται οι πίνακες των παραγωγών που θα συμμετέχουν στην λαϊκή αγορά την Δευτέρα 19/10/2020
Αναλυτικά:

ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΩΛΗΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΛΑΙΚΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΔΕΥΤΈΡΑ 19/10/2020
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ) ΗΜΕΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 19/10/2020
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ
1 ΑΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
2 ΓΑΒΡΙΛΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΕΤΡΟΣ 2
3 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3
4 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4
5 ΚΑΜΠΕΡΗ ΣΤΑΘΟΥΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 5
6 ΚΟΚΩΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6

ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΩΛΗΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΛΑΙΚΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19/10/2020
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (ΑΛΙΕΥΜΑΤΑ) ΗΜΕΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 19/10/2020
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ
1 ΠΑΝΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
3 ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 3

ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΩΛΗΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΛΑΙΚΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 19/10/2020

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΗΜΕΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 19/10/2020
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2
3 ΒΑΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3
4 ΒΕΛΤΣΙΣΤΑΣ ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4
5 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5
6 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6
7 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 7
8 ΓΚΟΡΟΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 8
9 ΓΡΟΜΗΤΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9
10 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10
11 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11
12 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12
13 ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13
14 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 14
15 ΚΑΡΔΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15
16 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 16
17 ΚΑΤΣΙΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 17
18 ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18
19 ΚΛΕΙΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19
20 ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20
21 ΚΟΚΚΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 21
22 ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 22
23 ΚΟΥΜΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23
24 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 24
25 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25

ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΩΛΗΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΛΑΙΚΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 19/10/2020
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ) ΗΜΕΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 19/10/2020
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ
1 ΒΑΛΑΣΩΤΗΡΗ ΑΛΤΑΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1
2 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2

comments powered by Disqus