11/05/2021 0:20

Όλες οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Οι τρεις αναμετρήσεις της 25ης αγωνιστικής της Super League, με κορυφαίο το «clasico» της Θεσσαλονίκης ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Άρη, η δράση στα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου και η τρίτη ημέρα στο ευρωπαϊκό πρωτάθλημα κλειστού στίβου, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

11:00 ΕΡΤ3 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου Μέρα 3η

13:15 Novasports 3HD Άγιαξ – Χρόνιγκεν Eredivisie Ολλανδία Ποδόσφαιρο

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μούρθια – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa Μπάσκετ

13:30 ΕΡΤ Sports 4 Εργοτέλης – Δόξα Δράμας Super League 2 Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports Extra 1 Ρόμα – Τζένοα Serie A Μπάσκετ

13:45 ΕΡΤ Sports 3 ΑΕ Καραϊσκάκης – Ιεράπετρα Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Γουέστ Μπρομ – Νιουκάστλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:15 COSMOTE SPORT 9 HD Μπελεντίγεσι – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Νυρεμβέργη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Χανιά – Λεβαδειακός Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 2 Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ουέσκα – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 4HD Φορτούνα Σιτάρντ – Αϊντχόφεν Eredivisie Ολλανδία Ποδόσφαιρο

15:30 ΕΡΤ3 Κολοσσός H Hotels – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League Μπάσκετ

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λίβερπουλ – Φούλαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports Extra 1 Κροτόνε – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD Φιορεντίνα – Πάρμα Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD Βερόνα – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Φούκσοβιτς – Ρούμπλεφ ATP 500 2021 Τελικός ABN AMRO World Tennis Tournament Τένις

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Κολωνία – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 24 HD Κλαμπ Μπριζ – Ζούλτε Βάρεγκεμ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD Παναιτωλικός – Βόλος Super League Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σπαρτάκ Μόσχας – Κρασνοντάρ Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

18:00 ΕΡΤ3 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου Μέρα 3η

18:00 Novasports 4HD Τρέντο – Αρμάνι Μιλάνο Lega Basket Serie A Μπάσκετ

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 5 HD Φενέρμπαχτσε – Τουρκ Τέλεκομ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Σαμπντόρια – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 2021 Argentina Open Τένις

20:00 ΕΡΤ Sports 1 Ιωνικός – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ομπραντόιρο–Μπασκόνια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

20:30 ΕΡΤ3 Παναχαϊκή – Διαγόρας Super League 2

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ

21:45 Novasports 2HD Νάπολι – Μπολόνια Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 5HD Κανέ – Μαρσέιγ Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

23:00 COSMOTE SPORT 9 HD Texas Tech – Μπέιλορ NCAA Μπάσκετ