Το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Εθνικά πρωταθλήματα μπάσκετ και ποδοσφαίρου, MotoGP Grande Premio do Algarve, F1 Grand Prix Μεξικό, ξεωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

09:00 ΕΡΤ Sports 1 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα κολύμβησης 25μ. Κολύμβηση

10:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2021 Grande Premio do Algarve – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2021 Grande Premio do Algarve – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:45 Eurosport 2 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα “Οκτώ ώρες του Μπαχρέιν”

12:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2021Grande Premio do Algarve – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2021 Μηχανοκίνητα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ

14:45 Eurosport 1 Home Nations Series | Αγγλικό Οπεν Σνούκερ

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2021 Τζόκοβιτς-Χουρκαζ ATP Masters 1000 Rolex Paris Τένις

15:00 Novasports 1HD Εσπανιόλ – Γρανάδα La Liga Ποδόσφαιρο

15:00 One Channel Ολυμπιακός Β’- ΠΑΟΚ Β’ Super League 2 Πρεμιέρα Ποδόσφαιρο

15:25 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2021 Grande Premio do Algarve – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σπέτσια – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2021 Μηχανοκίνητα

16:30 Novasports Start Μπόχουμ – Χόφενχαϊμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 6HD Στουτγάρδη – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD Βολφσμπουργκ – Αουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Μπάγερν Μονάχου – Φράιμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Billie Jean King Cup by BNP Paribas Finals 2021 Τελικός Τένις

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τσέλσι – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports News Νότιγχαμ Φόρεστ – Πρέστον EFL Championship Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – Κολοσσός H Hotels Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Λαύριο – Ιωνικός Basket League Μπάσκετ

17:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2021 Μηχανοκίνητα

17:15 COSMOTE SPORT 3 HD ΟΦΗ – Ατρόμητος Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Θέλτα – Μπαρτσελόνα La Liga Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2021 Δεύτερος ημιτελικός ATP Masters 1000 Rolex Paris Τένις

17:30 ΕΡΤ Sports 2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κολύμβησης 25μ. Κολύμβηση

18:00 Novasports 5HDΛιλ – Ανζέ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Grand Prix Μεξικό Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γιουβέντους – Φιορεντίνα Serie A Ποδόσφαιρο

19:00 ΕΡΤ Sports 3 Formula 1, GP Μεξικό, τρίτες ελεύθερες δοκιμές Μηχανοκίνητα

19:15 COSMOTE SPORT 7 HD Μπούρσασπορ – Τόφας Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον – Νιούκαστλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Start Μαλίν – Σεντ Τρούιντεν Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 6HD Μπλάκπουλ – ΚΠΡ EFL Championship Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Αλαβές – Λεβάντε La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Λειψία – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:45 Eurosport 1 Ποδηλασία Πίστας Τσάμπιονς Λιγκ Ποδηλασία

20:00 ΕΡΤ3 Προμηθέας Πάτρας – Άρης Basket League Μπάσκετ

21:00 Novasports 4HD Βίρτους Μπολόνια – Πέζαρο Lega Basket Serie A Μπάσκετ

21:30 Eurosport 2 PGA Tour Γκολφ

21:30 Novasports 3HD Καρλσρούη – Αμβούργο Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Βαλένθια – Μπανταλόνα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Κάλιαρι – Αταλάντα Serie A Ποδόσφαιρο

21:55 ΕΡΤ2 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Grand Prix Μεξικό Κατατακτήριες Δοκιμές

22:00 Novasports 2HD Μπορντό – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Βαγιεκάνο La Liga Ποδόσφαιρο

23:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ντένβερ Νάγκετς – Χιούστον Ρόκετς Μπάσκετ

23:15 Eurosport 1 Home Nations Series | Αγγλικό Οπεν Σνούκερ