20/06/2021 10:14

Το σημερινό πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Εθνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου και μπάσκετ, Baskeball Champions League, Formula 1 και 3 ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της ημέρας:

11:30 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 3 2021 – Μηχανοκίνητα
12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Grand Prix Ισπανίας – Μηχανοκίνητα
13:45 ANT1 Ο Δρόμος προς το Euro – Ποδόσφαιρο
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Μπράουνσβαϊγκ – Ποδόσφαιρο
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λιντς – Τότεναμ – Ποδόσφαιρο
14:45 ΕΡΤ3 Πανσερραϊκός – Καβάλα – Ποδόσφαιρο
15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Λεβάντε – Ποδόσφαιρο
15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Grand Prix Ισπανίας – Μηχανοκίνητα
16:00 ΕΡΤ2 Formula 1 2021 – Grand Prix Ισπανίας – Μηχανοκίνητα
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Λειψία – Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Βέρντερ Βρέμης – Λεβερκούζεν – Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βόλφσμπουργκ – Ουνιόν Βερολίνου – Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Λοκομοτίβ Μόσχας – Ντιναμό Μόσχας – Ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Κρίσταλ Πάλας – Ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2021 ATP Masters 1000 – Τένις
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Ατλέτικο Μαδρίτης – Ποδόσφαιρο
17:40 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 3 2021 – Μηχανοκίνητα
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μούρθια – Μάλαγα – Μπάσκετ
19:00 COSMOTE SPORT 9 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Κρασνοντάρ – Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 1HD Super League Interwetten Playouts Λεπτό προς Λεπτό – Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 2HD Βόλος – ΑΕΛ – Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 3HD Λαμία – ΟΦΗ – Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 4HD Παναιτωλικός – Ατρόμητος – Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 5HD ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Σμύρνης – Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Τσέλσι – Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Κάντιθ – Ουέσκα – Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Γκλάντμπαχ – Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 6 HD WTA 1000 2021 – Τένις
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κάντιθ – Ουέσκα – Ποδόσφαιρο
20:00 ΕΡΤ3 Ισπανία – Ελλάδα – Βόλεϊ
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Μπασκόνια – Μπανταλόνα – Μπάσκετ
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Οσασούνα – Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2021 ATP Masters 1000 – Τένις
22:15 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Σαουθάμπτον – Ποδόσφαιρο
09-05-2021
02:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ιντιάνα Πέισερς – Ουάσινγκτον Ουίζαρντς – Μπάσκετ
05:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ντένβερ Νάγκετς – Μπρούκλιν Νετς – Μπάσκετ